log in

Rezervace dračích lodí

REZERVACE DRAČÍCH LODÍ


Kanoistika Kojetín má k dispozici 2x dvacítkovou dračí loď (Břehule a Strž) a 1x desítkovou dračí loď. Pro případný přesun dračích lodí na Vaši akci mimo areál Kanoistiky Kojetín máme k dispozici i vlek.
 
Dračí lodě je možné zapůjčit na tréninky, sportovní události a akce či firemní akce dle pravidel, uvedených v sekci Služby > Půjčovna lodí.
 
Přehled platných rezervací dračích lodí naleznete níže v kalendáři.
 
 
POSTUP REZERVACE
  1. V horní liště najdete výběr dračích lodí či vleku, které chcete rezervovat.
  2. Následně v kalendáři označte požadovaný termín (označit musíte každou zvolenou půlhodinu - pokud chcete trénink na hodinu, označíte 2 buňky). Pro opakované rezervace zvolte tlačítko Opakovaná rezervace umístěné pod kalendářem dole.
  3. Jakmile zvolíte vybranou dobu pro rezervaci lodi, zobrazí se níže pod kalendářem tabulka pro potvrzení rezervace. Přihlaste se svým účtem nebo zadejte v případě rezervace bez registrace své jméno.
  4. V levé části spodní tabulky zatrhněte, zda požadujete kormidelníka či nikoliv.
  5. Následně stiskněte zelené tlačítko REZERVOVAT.
Rezervovat můžete bez své registrace. Doporučujeme ale, abyste se zaregistrovali pro případnou další komunikaci. Pokud zvolíte rezervaci bez registrace, zadejte do poznámek Vaše jméno a Váš telefonní a emailový kontakt, prosím.
 
V případě, že potřebujete s rezervací pomoci anebo máte jakékoliv dotazy, kontaktujte Petru Mlčochovou na telefonu +420 733 664 503.

Log in or create an account

Jsi členem Kanoistiky Kojetín a nemáš přístupové údaje? Nevadí, napiš si o přístup administrátorovi. Dušan Chovanec email: dusan.chovanec@kanoistika-kojetin.cz telefon: +420 602 154 286