log in

Termíny závodů

Rozpis závodů a termínů pro sezónu 2019


TERMÍN

NÁZEV ZÁVODU

MÍSTO

VML

ÚČAST ZÁVODNÍKŮ

ODPOVĚDNÝ VEDOUCÍ

22.03.2019

31.03.2019

Soustředění Srbsko

Park Palić

Vojvodina, Srbsko

 

 Od benjamínků, kteří naplní 10 let v 2019

 Aleš Zendulka

06.04.2019

Novoveský přespolák

Ostrožská Nová Ves

loděnice, Nádražní 970

VML

 Všichni mimo dětí do 10 let

 Aleš Zendulka

13.04.2019

Dlouhé tratě na Moravě

Kojetín

Loděnice, Samota 1371

VML

 Všichni

 Mira Kapoun

20.04.2019

Brněnská pětka

Brno

 

Brněnská přehrada

VML

Všichni

 

27.04.2019

28.04.2019

I. závod ČP - MČR 5 km mládeže + veteránů

Týn nad Vltavou

 

 Všichni mimo dětí do 10 let

 Aleš Zendulka

11.05.2019

13.05.2019

II. závod ČP - nominační závod RDS + ČP mládeže

Račice

Národní olympijské centrum

 

Všichni od 13 let

 Aleš Zendulka

19.05.2019

Sprint a Dlouhé tratě na Pastvinské přehradě

Žamberk

Pastvinská přehrada

 

 Bude upřesněno

 Mira Kapoun

01.06.2019

02.06.2019

Havel6cup

Grygov

 

 Bude upřesněno

 Tomáš Hastík

07.06.2019

09.06.2019

III. závod ČP - nominační závod RDJ + ČP mládeže

Račice

Národní olympijské centrum

 

 Všichni mimo dětí do 10 let

 Aleš Zendulka

15.06.2019

Přerovská 200

Přerov

Loděnice Přerov

VML

 Všichni

 Tomáš Hastík

16.06.2019

Hranická 200

Hranice

Loděnice Hranice

VML

 Všichni

 Tomáš Hastík

22.06.2019

23.06.2019

Moravský pohár + Festival dračích lodí

Kojetín

Loděnice, Samota 1371

 

 Všichni

 Mira Kapoun

22.06.2019

 

15.07.2019

Letní soustředění

Kojetín

 

Loděnice, Samota 1371

 

 Všichni, pro děti do 10 let nepovinné

 

29.06.2019

30.06.2019

Trenčianska regata

Trenčín

Slovensko

 

 Závodní družstvo

 

06.07.2019

07.07.2019

Novácka päťstovka

Nováky

Slovensko

 

 Závodní družstvo (počet bude upřesněn)

 Dušan Chovanec

11.07.2019

14.07.2019

Mistrovství Evropy Juniorů

Račice

Národní olympijské centrum

 

 Dorostenci a junioři

 

18.07.2019

21.07.2019

MČR krátké tratě

Račice

Národní olympijské centrum

 

 Všichni mimo dětí do 10 let

 Aleš Zendulka

23. 07. 2017

05. 08. 2017

Volno - dovolené

 

 

 

 

01.08.2019

04.08.2019

Mistrovství Světa Juniorů

Pitesti

Rumunsko

 

 Junioři

 

31.08.2019

01.09.2019

ČP benjamínků - Mezinárodní mistrovství Moravy, Slovácká 500

Ostrožská Nová Ves

loděnice, Nádražní 970

VML

 Všichni

 

07.09.2019

Černožický km

Černožice

Loděnice Černožice

 

 Bude upřesněno

 

08.09.2019

Pohár Sezemic

Sezemice

Kunětice u Přívozu

 

 Bude upřesněno

 

13.09.2019

15.09.2019

Olympijské naděje

Bratislava

 

 Dorostenci a junioři

 

14.09.2019

Putovní pohár Frýdku Místku

Frýdek Místek

 

 Bude upřesněno

 Tomáš Hastík

21.09.2019

22.09.2019

V. závod ČP - ČP mládeže ve vytrvalosti

Bude upřesněno

 

 Všichni mimo dětí do 10 let

 Aleš Zendulka

28.09.2019

Kojetínský maraton

Kojetín

 

Loděnice, Samota 1371

VML

 Všichni mimo dětí do 10 let

 Mira Kapoun

Bude upřesněno

Hranický maraton

Hranice

Loděnice Hranice

 

 Všichni

 Dušan Chovanec

Bude upřesněno

VML Mezinárodní utkání v Polsku

Polsko

 

 Bude upřesněno

 Aleš Zendulka

 


Log in or create an account

Jsi členem Kanoistiky Kojetín a nemáš přístupové údaje? Nevadí, napiš si o přístup administrátorovi. Dušan Chovanec email: dusan.chovanec@kanoistika-kojetin.cz telefon: +420 602 154 286