log in

Český pohár benjamínků a Moravský pohár - 65. ročník

Vážení přátelé a sportovní nadšenci,

zveme Vás na již 65. ročník našeho tradičního závodu Moravského poháru - jediného závodu, který pořádáme na krátkých tratích kdy vše se odehrává přímo před Vámi. V letošním roce bude Moravský pohár navíc obohacen o spojení s Českým pohárem benjamínků, budete tak mít jedinečnou příležitost sledovat souboj nejen moravských oddílů. Svou návštěvou a současně bojem o nejlepší místa nás poctí i účast závodníků ze zahraničí.
Tento nadupaný sportovní víkend nebude ale jen pro vrcholové sportovce, zapojit se můžete i Vy, kdokoliv z návštěvníků. Stačí se přihlásit na poslední část Moravského poháru a to závod cestovních kánoí na trati 200 m. Tento zábavný závod Vás vtáhne do děje, můžete se přihlásit přímo v den závodu a vyzkoušet si jízdu jako Old Shatterhand s tím, že slibujeme že Vám určitě nebudeme dělat díru do lodi a doufáme, že Vy též ne :-). 
 
Zajímavou podívanou navíc zajistí kategorie K4, ať již v disciplínách benjamínků, žáků, mixových posádek či oddílových posádek.
 
Nebude chybět dobrá nálada, sportovní duch a výborné občerstvení.
 
 
To vše můžete zažít o víkendu 17.6. - 18.6.2023.
 
Čekat nás budou tratě na 500 m, 1.000 m a pro cestovní kánoe 200 m.
 
Těšíme se na společný sportovní víkend.

Log in or create an account

Jsi členem Kanoistiky Kojetín a nemáš přístupové údaje? Nevadí, napiš si o přístup administrátorovi. Dušan Chovanec email: dusan.chovanec@kanoistika-kojetin.cz telefon: +420 602 154 286