log in

17th International Memorial Race Matija Ljubek 2018 in Zagreb

Rate this item
(1 Vote)

Ve dnech 19. a 20. května se výběr Kojetínských a Ostrožských závodníků pod vedením Víti Pjajčíka zúčastnil mezinárodní regaty v Chorvatském Zagrebu.

Sobotní program byl velmi náročný, zvláště pro kajakáře, které čekalo 8 závodů během šesti hodin. Závodilo se na K1, K2 i C1 1000m a 500m. V neděli pak 6000m s hromadných startem K1 a C1.

V sobotním programu exceloval Jirka Minařík, kdy spolu s Jirkou Zalubilem na trati 500m ujeli ostatním závodníkům o více než 100 m a obsadili tak první a druhé místo.

V juniorech pak opět zazářil náš Jirka Minařík na trati 1000m, kdy si vyjel první místo. Jirka Zalubil pak v mužích vyjel nádherné třetí umístění.

Kajakářům se v sobotu moc nedařilo, nicméně dosáhli na dvě čtvrtá místa.

V nedělním programu byl jeden závod na 6000 metrů, kde se naši předvedli v tom nejlepším světle a ve svých kategoriích posbírali všechny medaile.

První byl Jakub Hejcman, druhý Odra Zendulka a třetí místo obsadil Mirek Kapoun. Nedařilo se bohužel Honzovi Pojeznému, kterému se do kormidla zamotaly řasy a propadl se do zbytku startovního pole.

Na kanoi pak opět zářili naši,  Jirka Zalubil obsadil druhé a Jirka Minařík třetí místo.

 

Gratulujeme

 

 

 

Log in or create an account

Jsi členem Kanoistiky Kojetín a nemáš přístupové údaje? Nevadí, napiš si o přístup administrátorovi. Dušan Chovanec email: dusan.chovanec@kanoistika-kojetin.cz telefon: +420 602 154 286